poniedziałek, 23 października 2017 r.
imieniny obchodzą: Edward, Marlena

Księga gości

Strona główna » Księga gości

wielkość tekstu:A | A | A

Dodaj wpis
 • Ewa

  data dodania: 2017-09-11

  Witam.Chciałabym jeszcze podziękować p. Alojzemu Zielińskiemu za zdjęcia i informację dot. psa który dzięki temu i Osobie która go adoptowała znalazł dom. Pozdrawiam. Ewa.

 • Ewa

  data dodania: 2017-09-08

  Witam. Dziękuję za informację i dziękuję OSOBIE która adoptowała tego psiaka:) Pozdrawiam. Ewa.

 • Ewa

  data dodania: 2017-09-05

  Witam.
  na stronie aktualności było informacja ze zdjęciem psa zrobione przez p. Alojzego Zielińskiego.
  chciałabym wiedzieć co się stało z tą informacją - dlaczego została usunięta?
  zostawiłam też komentarz w księdze gości dot. tej informacji ale nie został opublikowany i też nie wiem dlaczego???
  proszę o informację co stało się z tym psem?
  pozdrawiam.
  Ewa.

  Szanowna Pani,
  to jest właśnie ten pies, który poszedł do adopcji. Informacja ze strony została usunięta na prośbę radnego Alojzego Zielińskiego, po tym jak wspomniany pies został zaadoptowany.

  z poważaniem

  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • Renata

  data dodania: 2017-09-04

  Czy na oś. Sportowców latarnie mogą wcześniej się załączać a później wyłączać ? Jest już wrzesień a ustawienia czerwcowe, i łazimy po ciemku zarówno wieczorem jak i rano idąc do pracy. Pani Kasiu proszę o interwencję.

  Szanowna Renato,
  sprawa przekazana do odpowiedniego referatu.

  z poważaniem
  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • Ponaglajacy

  data dodania: 2017-08-30

  witam i pytam czemuż to administrator nie reaguje na stronnicze wiadomości i komentarze co są na tej stronie: zarki.pl.Pogratulować profesjonalizmu prasowego Pani Rzecznik utrzymywanej z naszych podatków.

  Szanowny Ponaglający,
  pierwsze sprostowania już poszły, ale redaktor nie będzie ich zamieszczał. Jeśli Pan uważa, iż są stronnicze, to warto również reagować.

  z poważaniem,
  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • mieszkaniec

  data dodania: 2017-08-27

  Szanowna Pani Rzecznik,proszę wyjaśnić do kogo należy teren na którym znajduje się liceum przy ul-Myszkowskiej?czy jest to teren prywatny Pani dyrektor czy też publiczny? dlaczego pani Dyrektor i na jakiej podstawie montuje barykady obok orlika?nie są to urządzenia atestowane na pewno, zagrażają bezpieczeństwu dzieci i osób korzystających z terenu należącego do gminy,w chwili gdy wszyscy mieszkańcy osiedla Olesiów mają utrudniony wyjazd do ul Myszkowskiej Myślę, że wielkim nieporozumieniem jest widzimisię Szanownej pani Dyrektor Liceum która za wszelką cenę chce utrudnić mieszkańcom wyjazd, proszę o interwencję w tej sprawie i nie zbywanie przekazania sprawy do odpowiedniego referatu z poważaniem mieszkańcy Olesiowa

  Szanowny mieszkańcu,
  za Zespół Szkół w Żarkach odpowiada Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Nie mam informacji, aby objazd dla mieszkańców Olesiowa był wyznaczony prezez teren szkoły.

  z poważaniem,
  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • Ewa

  data dodania: 2017-08-25

  DOT. PSA ZE ZDJĘĆ.
  WITAM.
  PIES JEST BEZDOMNY BO BŁĄKA SIĘ OD PONAD TYGODNIA NA POLACH ZA CMENTARZEM, KOŁO GMINY.
  MOŻE ZNAJDZIE DOM...BO BOI SIĘ LUDZI NIE PODCHODZI I MA PODKULONY OGON WIĘC KTOŚ MUSIAŁ GO ŹLE TRAKTOWAĆ...
  Ja nie mogę go wziąść ma sukę...gdyby nie to to najprawdopodobniej bym go wzięła...
  Ale może gdzieś...ktoś...
  Ewa.

  Szanowna Ewo,
  dla psa znaleziono nowy dom.

  z poważaniem

  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • żarczanin

  data dodania: 2017-08-23

  Czy ktoś się zainteresuje najprawdopodobniej wyrzuconym młodym psem, który od kilku dni leży na środku skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Ofiar Katynia?

  Szanowny żarczaninie,
  dla psa znaleziono nowy dom.

  z poważaniem

  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • zxc

  data dodania: 2017-08-23

  Pani Rzecznik co z kolejnymi etapami remontów targowiska ? Co z pieniędzmi na ten cel ? Co z tablicą informującą o tym przedsięwzięciu ?

  Szanowny zxc,
  Nie są planowane w najbliższym czasie kolejne etapy modernizacji targowiska. Nie ma ten cel zabezpieczonych środków w budżecie gminy.

  z poważaniem
  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

 • xyz

  data dodania: 2017-08-22

  Kiedy będą zapisy na dofinansowanie do ociepleń domów.

  Szanowny xyz,
  Nie są planowane w najbliższym zapisy na dofinansowanie do ociepleń domów. Nie ma ten cel zabezpieczonych środków w budżecie gminy. Z zakresu ochrony powietrza przygotowujemy się do dofinansowania wymiany pieców oraz w trakcie realizacji jest montaż kolektorów.
  z poważaniem

  Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki

pierwsza|poprzednia|3|4|5| z   226następna|ostatnia

Strona główna
wyszukiwarka
calendar

Tagi

Jura Krakowsko-Częstochowska Skałki Jurajskie chleb tatarczuch Miniskansen Wsi Jurajskiej Gmina Żarki Sanktuarium w Leśniowie Agroturystyka na Jurze Oficjalny Portal Gminy Żarki Rycerska Drużyna Miasta Żarki LKS Zieloni Żarki Szlak Orlich Gniazd Edukacyjne zagrody
Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 2